Sunday , 4 December 2016

Clash Chest Tracker

Using this app, you can see where you are in the chest cycle, in the game Clash Royale.

*Disclaimer* This app does NOT play the game for you, and is not used to cheat or hack. To use this app, you need to know where you are at in the chest cycle. The best way to know, if you’ve already been playing, is to try and figure out where your last notable drop was, such as a giant or magical chest.

Super Magical chests are still random! You have a small chance each win to get one of those, INSTEAD of the next chest in your current cycle.

HOW TO USE:
Use the number picker to choose how many chests YOU’VE ALREADY RECEIVED. From there on, you can click on the “I got a chest!” button, to advance in the cycle and see which chest you will receive next.

Eğer göğüs döngüsünde nerede bu uygulamayı kullanarak, oyun Clash Royale de görebilirsiniz.

* Yasal Uyarı * Bu uygulama sizin için oyun DEĞIL, ve hile ya da kesmek için kullanılmaz. Bu uygulamayı kullanmak için, göğüs döngüsünün an nerede olduğunu bilmek gerekir. bilmek için en iyi yolu, zaten oynamaya oldum eğer, denemek ve son önemli damla gibi dev bir ya da büyülü göğüs olarak, nerede olduğunu anlamaya etmektir.

Süper Magical sandıkları hala rasgele! Sen onlardan biri olsun her kazanma küçük bir şans, YERİNE, şu anki döngüsü sonraki göğüs var.

NASIL KULLANILIR:
Almış olduğunuz kaç sandık seçmek için sayı seçiciyi kullanın. Orada andan itibaren, tıklayabilirsiniz “Ben bir göğüs var!” düğme, döngüsü içinde ilerlemek ve bir sonraki alacaksınız göğüs görmek için.

Clash Chest Tracker
Clash Chest Tracker

Ek bilgiler

Güncellendi : 30 Mayıs 2016
Yükleme sayısı : 1.000.000 – 5.000.000
Mevcut Sürüm : 4.1
Gereken Android sürümü : 4.1 ve üzeri İçerik Derecelendirme : PEGI 3 Daha fazla bilgi edinin

DOWNLOAD: Clash Chest Tracker

download

Check Also

icc-pro-cricket-2015.jpg

ICC Pro Cricket 2015 v1.0.105 Mod Apk

ICC Pro Cricket 2015 v1.0.105 Mod Apk Play the Official Game of the ICC Cricket ...

Leave a Reply