Sábado , 3 Diciembre 2016

Choque de Reyes

Choque de Reyes 7 Se lucha para controlar el imperio de fantasía y un nuevo juego de estrategia en tiempo real donde se crea su propio reino. Si te gusta el juego o juego de varios jugadores de PvP, que establece sus propios objetivos, Es necesario para luchar con su ejército y conquistar su reino para sobrevivir juego te va a encantar!

Descarga este juego Ejército de la guerra en su teléfono o tableta!

Bu çok oyunculu inşa etme oyunu sizi tüm dünya çapında arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza karşı dövüşmek için meydana çıkartıcak! Büyük imparatorluklar kurun ve bu savaş oyununda düşmanlarınızla çarpışın. Fantastik dünyayı keşfedin, düşmanlarınıza saldırın ve sağlam bir kale savunması inşa edin, diyarlardaki en güçlü fantastik kahramanlardan biri olun!

Bu kale inşaa etme tabanlı strateji oyununda 7 krallığı kontrol etmek için olan PvP savaşındaki binlerce imparatorluğa katılın! En güçlü oyuncu olmak için ordular kurun, düşmanlarınıza saldırın, teknolojiler araştırın ve kaynakları toplayın

Bu PvP Macerasında Kralın İmparatorluğunu yönetin!
☆Savaşı kazanmak için en iyi gerçek zamanlı PvP stratejisini kullanın! Clash of Kings ordularınızı imparatorluğunuzun düşmanlarına karşı kullanabileceğiniz çok oyunculu strateji oyunudur.

Ücretsiz Oyna: Çok Oyunculu Online PvP Savaşı
☆ Müttefiklerinizi bu PvP aksiyonunda destekleyin! İmparatorluğunuzu kurmak ve ordularınızı yetiştirmek için hemen bir ittifaka katılın. Ordularınızı tüm dünya üzerindeki oyuncularla savaşmak için kullanın! Bu gerçek zamanlı strateji oyununda en güçlü kral olmak için basamakları birer birer aşın!

Kalenizi Savunmak için Büyük Bir İmparatorluk Kurun
☆ Fantastik krallığınız hem saldırıda hemde savunmada iyi olmalı. Clash of Kings sizin büyük bir imparatorluk kurmanıza izin verir, geliştirilebilir binalar ve tonlarca ortaçağ hilesi ile krallığınızı düşmanlarınızdan koruyabilirsiniz. Peki, ilk kim saldıracak, siz mi düşmanlarınız mı?

Canlı Fantastik İmparatorluk Grafikleri
☆ Clash of Kings içindeki güzel senaryo ve sanat bu fantastik dünyayı oynanır kılıyor! Sonsuz imparatorluklar ve krallıklar için bu dünyayı keşfedin!

Clash of Kings PvP Çok Oyunculu Oyun Özellikleri:
☆ Gerçek zamanlı çok oyunculu strateji oyunu ve savaşlar! Bu ücretsiz fantastik krallıkta imparatorluğunuzu kurun ve düşmanlarınızla çarpışın!
☆ İmparatorluğunuz için kaynakları toplayın. Kalenizi savunmak ise en az düşman imparatorluğa saldırmak kadar önemli, unutmayın.
☆ Kralınızın imparatorluğunu SimCity gibi şehir kurarmış gibi yaratın! İmparatorluğunuzu güçlü savaş stratejileri ile savunun. Büyük imparatorluğunuzu ordularınızı oluşturmak için kullanın!
☆ Savaş oyunlarının ve PvP nin tadını cep telefonunuzdan yada tabletinizden çıkarın! Clash of Kings her ikisinide destekler!

Büyük bir imparatorluk kurup müttefikler edineceğiniz gibi, aynı zamanda sağlam düşmanlar da yaratabilirsiniz bu gerçek zamanlı strateji savaş oyununda. Devasa Clash of Kings tabiatını keşfedin ve fantastik krallığınızın büyümesini izleyin.

Eğer savaş oyunlarından yada PvP aksiyonundan hoşlanıyorsanız, bu kale kurma temelli oyuna bayılacaksınız. Clash of Kings’t çok sayıda kral ve imparatorluk olmasına karşın sadece bir tanesi gerçek kral olabilecek, peki o sen misin? Clash of Kings’i indir ve tacı bugün sen ele geçir!

Clash of Kings tamamen ücretsiz bir oynanışa sahiptir, yinede bazı eşyalar gerçek para ile satın alınabilmektedir. Eğer bu özellikten yararlanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store ayarlarından şifre korumalı satın alma ayarlarını yapınız.

Clash of Kings muhteşem gerçek zamanlı strateji, çok oyunculu online PvP pvp savaş oyunu için sorularınız yada önerileriniz için, bize bu adresten ulaşabilirsiniz:
cok_help@elex.com

Clash of Kings’e bağlanmak için!
Facebook: https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.Game
Google : https://plus.google.com/communities/102750039774058615160
gorjeo: https://twitter.com/ClashOfKingsCOK
YouTube: https://www.youtube.com/ClashofKingsGame

Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings

información adicional

actualizado : 27 octubre 2016
Número total de descargas : 50.000.000 – 100.000.000
La versión actual : 2.17.1
Requiere la versión Android : 2.3.3 y hasta Clasificación de contenido : Faceta 12 Obtener más información Intermedio Violencia
Los elementos interactivos : Interacción con el usuario, Transacciones de Compra digitales
productos de aPP : El precio de un artículo: ₺1,29-₺474,99

DESCARGAR: Choque de Reyes

DESCARGAR

Compruebe también

fantasía-estrella-online-2-es.jpg

Phantasy Star Online 2 ES v2.7.0 Mod Apk

Phantasy Star Online 2 ES v2.7.0 Mod Apk ■ búsqueda urgente “Sin piedad de Zekkage ...

Puedes dejar tu comentario ;D