Mardi , 21 Février 2017

Clash of Kings

Clash of Kings 7 Vous vous battez pour contrôler l'empire de la fantaisie et un nouveau jeu de stratégie en temps réel où vous créez votre propre royaume. Si vous aimez le jeu ou jeu multijoueur de PvP, que vous définissez vos propres objectifs, Vous avez besoin de se battre avec votre armée et conquérir votre royaume pour survivre, vous allez adorer jeu!

Téléchargez ce jeu Armée de la guerre sur votre téléphone ou tablette!

Bu çok oyunculu inşa etme oyunu sizi tüm dünya çapında arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza karşı dövüşmek için meydana çıkartıcak! Büyük imparatorluklar kurun ve bu savaş oyununda düşmanlarınızla çarpışın. Fantastik dünyayı keşfedin, düşmanlarınıza saldırın ve sağlam bir kale savunması inşa edin, diyarlardaki en güçlü fantastik kahramanlardan biri olun!

Bu kale inşaa etme tabanlı strateji oyununda 7 krallığı kontrol etmek için olan PvP savaşındaki binlerce imparatorluğa katılın! En güçlü oyuncu olmak için ordular kurun, düşmanlarınıza saldırın, teknolojiler araştırın ve kaynakları toplayın

Bu PvP Macerasında Kralın İmparatorluğunu yönetin!
☆Savaşı kazanmak için en iyi gerçek zamanlı PvP stratejisini kullanın! Clash of Kings ordularınızı imparatorluğunuzun düşmanlarına karşı kullanabileceğiniz çok oyunculu strateji oyunudur.

Ücretsiz Oyna: Çok Oyunculu Online PvP Savaşı
☆ Müttefiklerinizi bu PvP aksiyonunda destekleyin! İmparatorluğunuzu kurmak ve ordularınızı yetiştirmek için hemen bir ittifaka katılın. Ordularınızı tüm dünya üzerindeki oyuncularla savaşmak için kullanın! Bu gerçek zamanlı strateji oyununda en güçlü kral olmak için basamakları birer birer aşın!

Kalenizi Savunmak için Büyük Bir İmparatorluk Kurun
☆ Fantastik krallığınız hem saldırıda hemde savunmada iyi olmalı. Clash of Kings sizin büyük bir imparatorluk kurmanıza izin verir, geliştirilebilir binalar ve tonlarca ortaçağ hilesi ile krallığınızı düşmanlarınızdan koruyabilirsiniz. Peki, ilk kim saldıracak, siz mi düşmanlarınız mı?

Canlı Fantastik İmparatorluk Grafikleri
☆ Clash of Kings içindeki güzel senaryo ve sanat bu fantastik dünyayı oynanır kılıyor! Sonsuz imparatorluklar ve krallıklar için bu dünyayı keşfedin!

Clash of Kings PvP Çok Oyunculu Oyun Özellikleri:
☆ Gerçek zamanlı çok oyunculu strateji oyunu ve savaşlar! Bu ücretsiz fantastik krallıkta imparatorluğunuzu kurun ve düşmanlarınızla çarpışın!
☆ İmparatorluğunuz için kaynakları toplayın. Kalenizi savunmak ise en az düşman imparatorluğa saldırmak kadar önemli, unutmayın.
☆ Kralınızın imparatorluğunu SimCity gibi şehir kurarmış gibi yaratın! İmparatorluğunuzu güçlü savaş stratejileri ile savunun. Büyük imparatorluğunuzu ordularınızı oluşturmak için kullanın!
☆ Savaş oyunlarının ve PvP nin tadını cep telefonunuzdan yada tabletinizden çıkarın! Clash of Kings her ikisinide destekler!

Büyük bir imparatorluk kurup müttefikler edineceğiniz gibi, aynı zamanda sağlam düşmanlar da yaratabilirsiniz bu gerçek zamanlı strateji savaş oyununda. Devasa Clash of Kings tabiatını keşfedin ve fantastik krallığınızın büyümesini izleyin.

Eğer savaş oyunlarından yada PvP aksiyonundan hoşlanıyorsanız, bu kale kurma temelli oyuna bayılacaksınız. Clash of Kings’t çok sayıda kral ve imparatorluk olmasına karşın sadece bir tanesi gerçek kral olabilecek, peki o sen misin? Clash of Kings’i indir ve tacı bugün sen ele geçir!

Clash of Kings tamamen ücretsiz bir oynanışa sahiptir, yinede bazı eşyalar gerçek para ile satın alınabilmektedir. Eğer bu özellikten yararlanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store ayarlarından şifre korumalı satın alma ayarlarını yapınız.

Clash of Kings muhteşem gerçek zamanlı strateji, çok oyunculu online PvP pvp savaş oyunu için sorularınız yada önerileriniz için, bize bu adresten ulaşabilirsiniz:
cok_help@elex.com

Clash of Kings’e bağlanmak için!
Facebook: https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.Game
Google : https://plus.google.com/communities/102750039774058615160
Gazouillement: https://twitter.com/ClashOfKingsCOK
youtube: https://www.youtube.com/ClashofKingsGame

Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings
Clash of Kings

des informations supplémentaires

mise à jour : 27 octobre 2016
total des téléchargements : 50.000.000 – 100.000.000
Version actuelle : 2.17.1
Nécessite la version Android : 2.3.3 et jusqu'à Note contenu : Facette 12 Plus d'informations Intermediate Violence
Elements interactive : Interaction de l'utilisateur, Transactions d'achat numérique
Produits App : Le prix d'un article: ₺1,29-₺474,99

TÉLÉCHARGER: Clash of Kings

TÉLÉCHARGER

Vérifiez également

Cues v1.2 Mod Apk Unlocked)

Cues v1.2 Mod Apk Unlocked) Cues est un premier de son jeu de puzzle genre inspiré ...

Laisser un commentaire