Dimanche , 4 Décembre 2016

Clash Jungle

Clash Jungle, dynamique jeu de stratégie en temps réel avec une nouvelle batailles PvP en ligne et éléments fascinants MOBA. jeux mobiles populaires Junge Les combattants préférés dans Heat ', Collecter une plate-forme unique des véhicules blindés et des unités de défense, frapper l'emplacement de la tour de l'ennemi, dans le monde entier dans la lutte qui donnera les concurrents ont gagné des victoires glorieuses! La situation est très dangereuse, zone où il est dit des opérations militaires dans le rapport d'urgence. “Dün ormanın kalbinden gelen tuhaf sesler duyduk; görünüşe göre orada sürekli sert savaşlar gerçekleşiyor. Casuslarımızın üslere artık uğramamasının bir nedeni var; General Blood yeni tüfek ve mermiler yerine bolca patlamış mısır sipariş etmiş…” Görünüşe göre orada gerçekten harika bir şey oluyor. Ani bir saldırı için en iyi zaman; sadece senin bir şeyleri değiştirebileceğin ormandaki vahşi savaşlara katıl ve hücum et!

>Onlarca taktik seçenek ve toplanabilir kart!
Eşsiz becerilerinle övünürken kullanabileceğin pek çok kartı topla ve yükselt, kendi güçlü destelerini oluşturarak bir anda savaşın gidişatının değişebileceği hızlı ve muhteşem kart savaşlarına katıl.

>Eğlenceli ve heyecanlı oynanış
Düşman Kulelerini fethetmek için dövüşçülerini sürükle, yok edici zırhlı araçlarından iyi bir şekilde faydalan ve General’inin savunmasını en üst düzeye çıkar.

>Dinamik gerçek zamanlı PvP savaşı!
Orman hazineleri uğruna savaşmaya daima hazır olan binlerce oyuncuya meydan oku.

>Klan kur ve arkadaşlarınla oyna!
Arkadaşlarınla yenilmez bir klan kur, başarılarını paylaş ve onlarla birlikte yağmala, rakiplerini her klan savaşında yen ve her savaşta en iyi yere ulaş, en iyi taktiklerini ve zekanı kullan!

Strateji oyunlarını sevenler, sevinin! Kahramanca savaşların ve heyecanlı düelloların zamanı geldi çattı! Patlamalar, ateş ve napalm bombaları; çok yaşayın! Birinci, en güçlü ve en büyük sen ol!

Se il vous plaît noter! Jungle Clash’i indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan lütfen cihazının ayarlarına giderek uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

Jungle Clash
Jungle Clash
Jungle Clash
Jungle Clash
Jungle Clash
Jungle Clash

des informations supplémentaires

mise à jour : 13 octobre 2016
total des téléchargements : 1.000.000 – 5.000.000
Version actuelle : 1.0.6
Nécessite la version Android : 4.0.3 et jusqu'à Note contenu : Facette 7 Violence Mild En savoir plus
Elements interactive : Interaction de l'utilisateur, Transactions d'achat numérique
Produits App : Le prix d'un article: ₺3,29-₺329,99

TÉLÉCHARGER: Clash Jungle

TÉLÉCHARGER

Vérifiez également

icc-pro-cricket 2015.jpg

ICC Cricket Pro 2015 v1.0.105 Mod Apk

ICC Cricket Pro 2015 v1.0.105 Mod Apk Jouer le jeu officiel de la CPI Cricket ...

Laisser un commentaire