Mardi , 6 Décembre 2016

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk


Legend of the Condor Heroes 3D

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 contre apk “tâches quotidiennes T-POP,” Nine One, “Daren dynamitage Machine à Hong Kong” Dage ortak öneri
Jin Yong otantik Condor Üçlemesi “Legend of the Condor Heroes. Condor Heroes. dragon” héros Fuzion!

Jin Yong classique arts martiaux chef jeu adapté, réduction Huashan Mountain Village dans une nouvelle terre pleine de bétail, héros Jin Yong seulement une largeur exceptionnelle, oyunda yeni tanıdık kahraman toplamak ve yetiştirmek mümkün güçlü zamansal bölge, oyuncular tekrar Jing Yong grup Kenshin tarafından yönetilen, kendi oluşturabilir, deneyim el yolculuk dövüş sanatları sır sürümü ve çevrimiçi arkadaş hesaplaşmaya. Q Meng 4.5 vücuda şekil çoğaltılamaz kurgu klasik rolleri ve kullanma Unity3D motoru, dinamik kamera patlayıcı gücü ve akışkanlık teknolojileri, üstün dövüş sahneleri, Yaratıcı, Qingli ince döküm doku, oyunculara sunulan jinyong için mükemmel yakalar nehir ve göllerin şarkı!

● Oyun Özellikleri
otantik Jin Yong dövüş sanatları ※dövüş saf soynehirler ve göller Jin Yong romanları ağrıları ve acılarını Oyunun seyrini çoğaltmak.
göz kamaştırıcı görsel efektler ※kayıp şaheseri sırlarını muhteşem ilk ‧ dövüş sanatları birden fazla yüz çeşit sıralama için yarışacak.
şiddete Anında Canlı başvurmadan ※adil yarışma oyuncuları tecrübe savaş aksiyon atletik atletizm ‧ El seyahat, kendimizi yenilmez bilmek.
geliştirmek için eşsiz bir rol ※aşk her hiçbir atık her bir köşe ‧ benzersiz dövüş becerileri ile gram ‧ gerçek bir kahraman bağlıyor.
oyalanmak için aşağı koymak için oyuncu izin nehirler ve zengin göl ve çeşitli aktivitelerGittikleri her yerde kahramanlar ※.
※ Jin Yong gerçek üçleme -. Kötü Sabre arbede kahramanları Heroes Silah, bizi izlemeye devam edin!

射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D

contre:
1. Blame does not attack (NPC will not attack)
2. coup critique 100%
3. Equipment attack 15 Fois
4. Increased attack range

TÉLÉCHARGER:

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk – UPLOAD Drive

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk – SendSpace

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk – MEGANZ

TÉLÉCHARGER

Vérifiez également

marteau-bombe-creepy-dungeons.jpg

Marteau Bomb - Creepy Dungeons! v v1.12 (mod argent apk)

Marteau Bombe – Creepy Dungeons! v v1.12 (mod argent apk) Etes-vous prêt à entrer ...

Laisser un commentaire